MENU
Jesteś tutaj: Miasta Obsługa logistyczna Pruszków

Obsługa magazynu i usługi logistyczne - Pruszków

Centrum logistyczne D.M.T. świadczy kompleksowe usługi logistyczne i magazynowe. Centrum logistyczne D.M.T. może pomóc w podjęciu decyzji o całkowitym outsourcingu logistyki magazynowej. Mogą Państwo również liczyć na nasz profesjonalizm na wszystkich etapach realizacji zlecenia. Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie magazynu, nasz system pracy obejmuje różnorodne działania. Od przyjęcia towaru do skompletowania i dostarczenia go do odbiorcy, zgodnie z instrukcjami klienta, nasz system pracy obejmuje wszystkie aspekty logistyki. Te kompleksowe usługi logistyczne znacznie zmniejszą obciążenie przedsiębiorstwa!

Logistyka e-commerce w pełnym zakresie

Logistyka na zewnątrz? Jak składować zamówienia? Jak kompletować i pakować zamówienia? Jak wysyłać zamówienia do zewnętrznej firmy logistycznej Wysyłka do zewnętrznej firmy logistycznej to żmudne zadanie. Ale co z realizacją zamówień w handlu internetowym? Dzięki naszej ofercie wszystkie zadania logistyczne, z którymi musi sobie poradzić sklep internetowy, mogą zostać oddelegowane.

Logistyka kontraktowa w Pruszkowie

Nasze profesjonalne podejście i wysoka jakość usług sprawiły, że zaufało nam wiele firm w Warszawie i w całej Polsce. Dzięki temu możemy kontynuować długoterminową, obustronnie korzystną współpracę. Centrum logistyczne D.M.T. z dumą może powiedzieć, że logistyka kontraktowa zajmuje znaczące miejsce w jego portfolio.

Logistyka magazynowa - Pruszków na wyciągnięcie ręki

Nasze magazyny  są dogodnie zlokalizowane przy głównych drogach kraju. Oznacza to, że towary mogą być dostarczane niemal natychmiast po ich zmagazynowaniu. Pruszków może szybko otrzymać towar dzięki lokalizacji naszych centrów logistycznych. Działamy również na terenie całego kraju i oferujemy naszym klientom korzystne terminy dostaw i konkurencyjne ceny.

Co to jest Centrum logistyczne D.M.T. – Warszawa ?

Centrum logistyczne D.M.T. – Warszawa to centrum odbioru i dostawy zamówień z dużymi powierzchniami magazynowymi. Dzięki temu możemy pracować na zasadzie magazynowania krótko- lub długoterminowego, a także na zasadzie cross-dockingu. Towary przybywające do magazynu są natychmiast przekazywane do następnego miejsca przeznaczenia. Tak właśnie działa Centrum logistyczne D.M.T. – Warszawa.Kompetentne, wydajne i kompletne. Warszawa i cała Polska może polegać na nas w zakresie profesjonalnych i kompetentnych usług logistycznych. Mamy wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm. Zachęcamy do zapoznania się z każdą częścią naszej oferty, a w razie pytań do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zdajemy sobie sprawę z trudności panujących w obecnym otoczeniu i rozumiemy, że długofalowa współpraca powinna opierać się na konkretnych przesłankach. Oferujemy jednak usługi dla pojedynczych klientów, które mogą prowadzić do długoterminowej współpracy, do czego zachęcamy.