MENU
NASI KLIENCI
Jesteś tutaj: O NAS NASI KLIENCI

Klienci firmy DMT

Z dumą prezentujemy Państwu listę firm, których przedstawiciele zdecydowali się na współpracę z Centrum Logistycznym D.M.T. Aktualnie jest to ponad 50 klientów.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że do grona naszych stałych partnerów biznesowych sukcesywnie dołączają kolejni.
Kontrahenci cenią nas szczególnie za indywidualne podejście i elastyczną ofertę obsługi logistycznej dostosowaną do ich wymagań i potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z listą naszych zadowolonych klientów.

Referencje Klientów firmy DMT

Zależy nam na tym, by wszyscy Kontrahenci postrzegali nas jako zaufanego partnera w biznesie. Od dwudziestu lat nie ustajemy w wysiłkach, by świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie w zakresie logistyki kontraktowej, logistyki transportu oraz magazyny dystrybucyjne dla e-commerce. Klienci cenią nas nie tylko za rzetelną i godną polecenia standardową obsługę logistyczną, lecz także za to, że jesteśmy elastyczni we współpracy: ofertę każdorazowo dostosowujemy do potrzeb Odbiorcy i branży, którą reprezentuje. Podejmujemy się również realizacji zleceń nietypowych oraz świadczymy szereg dodatkowych usług. Za tym, że jesteśmy solidnym partnerem, oferującym korzystne rozwiązania, przemawiają referencje wystawione przez dotychczasowych Kontrahentów.